Proč pomáháte svému šéfovi zbohatnout?

Žijeme ve společnosti, která vytvořila „systém“. Každé malé dítě se narodí do tohoto systému. Je plné snů a možností. Svět je po ně hračka… ale rodiče mu začnou vysvětlovat, co nemůže a nesmí dělat. Potom přijde do školy, tam mu vysvětlí, musí mít dobré známky, ale neví proč…

Škola ho začne učit mnoho „praktických“ věcí do života, např. jak zapojit polovodičovou diodu… Doporučuji se podívat na video:

Když se dítě ptá, proč potřebuje dobré známky, vysvětlíme mu, aby se dostalo na střední školu, kde opět potřebuje dobré známky. Když se ptá, proč opět potřebuje dobré známky, tak aby se dostalo na vysokou školu. Tam se učí, aby dostalo titul a diplom… ale proč? Dostane odpověď – aby si našlo dobré zaměstnání.

Tento systém produkuje skvělé „živé roboty“, které nastoupí do zaměstnání, kde jsou utlačováni firemní politikou, ale mají kafé zdarma a přes přestávky si mohou stěžovat, proč něco nejde.

Masmédia nám vysvětlí, co si máme kupovat, jak máme žít, kam máme chodit… manipulace. Navíc k tomu přidají plnou dávku negativity a toho, že svět je nebezpečný, abyste raději zůstali doma a zapadli do koloběhu… nevím proč, ale připomíná mi to film „Matrix“.

V práci se naučíte dělat co nejméně, aby Vás nevyhodili… vyměňujete svůj čas za to, že pomáháte zbohatnout lidem nad Vámi, svému šéfovi, majitelům firmy, akcionářům… Stále po Vás chtějí, abyste byli neomylní, dokázali dělat 5 věcí najednou apod.

ALE PROČ JSTE SI VYBRALI TENTO ZPŮSOB?

Pravděpodobně proto, že celé Vaše okolí Vám říká, že toto je jediný způsob, jak funguje tento svět.

ALE TO NENÍ PRAVDA.

Máte možnost volby. Průmyslový věk skončil. Roboty nahrazují většinu práce, kterou museli dělat „živé roboty“… VY.

V dnešní době má o mnoho větší cenu, když jste kreativní, chcete zkoušet nové věci, umíte se poučit z neúspěchů a jít dále…

Vaše priorita číslo 1. je postarat se sám o sebe… vymanit se ze systému, osvobodit se a získat nejenom finanční, ale hlavně časovou svobodu. Na co jsou Vám miliony, pokud nemáte žádný čas, abyste je využili… anebo máte čas, ale jste v neustálém stresu a jste duchem, nepřítomný?

Dnešní době Vaší hlavní prioritou je vytvoření vlastního CASHFLOW – toku peněz, který bude financovat Vaše potřeby. Pokud máte pravidelný a stabilní tok peněz z vlastního podnikání a pokud si dokážete správně zvolit čas, tak můžete mít cokoli a ještě za o mnoho nižší ceny, jako lidé, co mohou jen přes víkend, nebo jenom v létě.

Zvu Vás na internetovou přednášku Jak si vytvořit finanční a časovou svobodu, která se uskuteční ve středu od 20:00. Přihlásit se můžete na stránce: http://www.koucmarie.cz/prednaska/

Ukážeme si, jak ve svém životě najít „múzu“ – něco, co již znáte a umíte a proměnit ji na podnikání. Jak tuto múzu otestovat a nastartovat si automatický tok pasivních příjmů – CASHFLOW. Jak systém následně automatizovat a tím získat časovou a finanční svobodu, abyste mohli sami rozhodovat o svém životě, o tom co budete dělat, kdy to budete dělat, s kým to budete dělat.

Přednáška bude doplněna mými praktickými zkušenostmi z této cesty.

Těšíme se na Vás

Ján a Marie Michaličkovi

P.S. Pokud jste už začali podnikat, napište do komentáře proč a v čem.

Pridat.eu

2 komentáře to “Proč pomáháte svému šéfovi zbohatnout?”

  1. vlada 11 dubna 2011 at 21.30 #

    Podnikám proto, jak už tu bylo uvedeno, chci se vymanit ze systému práce pro někoho jiného. Nežít život někoho druhého, ale svůj. Nikdy mi nebylo vlastní, abych měl za sebou nějaký dozor. Měl jsem rád, když jsem dostal úkol,tak ho splnit,ale podle svého. Už i toto je mi upíráno,tak jsem se rozhodl, že se svým životem udělám něco, abych mohlpracovat tak, jak já chci. Vytvořit si pasivní příjem a pak si ten zbytek života UŽÍT!!! Ne přežít. Pracuji v interaktivní komerci.

  2. Cintamani 13 dubna 2011 at 14.50 #

    Začínám podnikat v realitách.A to z důvodu neomezených možností-příležitostí.Finanční a osobní svobody.
    Honza


Leave a Reply