Proč některým lidem nefunguje Zákon přitažlivosti

Mnoho lidí si myslí, že Zákon přitažlivosti je marketingový trik několika chytrých Američanů.  Já si to nemyslím. Proč? Protože mně Zákon Přitažlivosti funguje! Vzala jsem si lásku mého života, a v životě dělám to, co je mým životním talentem. Jsem dokonale šťastná.

Ale vždycky to tak nebylo. Ještě před několika lety jsem nenáviděla svoji práci a nevycházela jsem dobře i s některými kolegy.

Co se změnilo?

Začala jsem na sobě pracovat a věnovat se osobnímu rozvoji. Postupně jsem si uvědomila, že já sama jsem příčinou svých problémů.

Zákon Přitažlivosti funguje. Přitahujeme si do života věci, lidi, situace podle energie, kterou vysíláme.  Problém spočívá v tom, že působíme na podvědomé úrovni. Nemáme ponětí, co děláme.

Přitahujeme to, co si podvědomě myslíme, že si zasloužíme.

Podvědomí je širší část naší mysli.  Podvědomí filtruje naše vnímání reality. Pokud např. nosíte v hlavě silné přesvědčení, že vydělat peníze je těžké, že hodně peněz mají jenom zloději a podvodníci, tak nebudete schopni vidět možnosti vydělat peníze, i když je budete mít přímo pod nosem.

Pokud máte v hlavě silné přesvědčení, že jste hloupí, nestojíte za nic, a nic v životě nedokážete, váš život bude plný smutku a starostí. Ale vy jste se nenarodili na tuto krásnou planetu, abyste se zde trápili.

Jak můžete změnit svoje negativní vnitřní přesvědčení?

Bylo dokázáno, že díky pravidelnému vstupování do hladiny Alfa (hladina ALFA – stav hluboké relaxace, kdy se zpomalují mozkové vibrace – pro tělo a mysl je to velmi prospěšný stav a účinky hladiny alfa jsou vědecky prokázané) můžete měnit svoje vnitřní nastavení.

Mojí prací je při koučování vést klienta k tomu, aby si uvědomil svoje negativní vnitřní nastavení, které mu způsobuje problémy a za pomocí hladiny Alfa klient nahrazuje negativní přesvědčení těmi, co mu slouží.

Pokud chcete se dozvědět více o tom, jak dosahovat Vašich cílů rychleji a řešit účinněji vaše problémy, kontaktujte mě.

Marie Michaličková
Kouč osobního rozvoje

P.S. Na přednášku Klíč k Zákonu přitažlivosti se můžete zdarma podívat na www.koucmarie.cz

Pridat.eu

4 komentáře to “Proč některým lidem nefunguje Zákon přitažlivosti”

 1. Václav Kovář 16 května 2011 at 9.49 #

  D2kuji za článek. Zákon přitažlivosti je dvojsečná zbraň a záleží jen na každém jak s tímto nástrojem naloží. Pokud sami nevíte co chcete doporučuji zakoupit relaxační PM3 od paní Michaličkové, pokud nemáte o koučování i když nechápu proč. Věřte, že investujete do sebe!

 2. Václav Kovář 16 května 2011 at 20.51 #

  Je mi to líto, ale přitahla jste vše. Ona je to docela honička a zkuste pozitivní myšlení. Pozitivní myšlení je vědomé myšlení a to docela honička být pozitivní. Co s Vámi musí udělat podvědomí? Podvědomí není otázkou několika hodin. Ale je to otázkou let již od narození. Ani nemůžete vědět co všechno v sobě máte.
  !!!Prostě jste a budete v pohodě. Nic jiného neřešte!!!

 3. Metatron 2012 17 května 2011 at 17.01 #

  Já osobně věřím, že zákon přitažlivosti stejně jako řada jiných duchovních či vesmírných zákonů 100 % fungují. Nedají se ošálit. 😀
  Já mám s duchovními a vesmírnými zákony velké zkušenosti, například u nás v práci neustále vidím kolegy, kteří si neustále stěžují na svého zaměstnavatele, na své bídné výplaty že musí makat za 13 tisíc korun čistého 12 hodin denně jako nějací otroci, to slyším každý den ať už v kantýně, nebo v šatně, nejde tomu uniknout, těm nářkům, a fňukání.

  Tito lidé nechápu právě ty duchovní zákony, že když si budou neustále stěžovat, tak si budou přitahovat další situace ve kterých si budou nadále stěžovat, je to prostě začarovaný kruh. Já ale jsem poučenější, a vím, že místo fňukání, nadávání a žehrání je lépší být vděčný za to málo co člověk má.

  Dovolím si se zmínit o jedné výborné knížce, kterou napsal známý americký spisovatel a řečník, takový guru přes duchovní marketing pan Dr. Joe Vitale která se jmenuje Svět bez Hranic ( Zero limits ) tam popisuje jednu dobrou havajskou duchovní očistnou techniku Ho’oponopono. Kdy pomocí manter “ Miluji tě, omlouvám se, prosím odpusť mi, děkuji ti “ si člověk v sobě čistí programy v podvědomí, protože u této metody staří havajci to takto tvrdí, že je důležité příjmout 100 % zodpovědnost. Když například půjdu po ulici a uvidím, jak se dva lidé na chodníku budou hlasitě hádat znamená to, že jsem si tyto lidi přitáhnul protože uvnitř mne se nachází něco co toto aktivuje na vnějškové úrovni. Protože se říká “ Jak nahoře tak dole, jak uvnitř tak vně „.

  Proto když slyším člověka, který má nějaký problém tak to znamená, že ho mám i já ale na té nevědomé úrovni. V knize je toho hodně popsáno, ale je to jeden z mnoha klíčů k Zákonu přitažlivosti. KMM

 4. Metatron 2012 23 května 2011 at 22.46 #

  Dneska se mnozí lidé mohli na vlastní kůži přesvědčit jak funguje zákon přitažlivosti na základě myšlenek a vibrací vysílaných americkými sektáři z tohoto posledního víkendu, kdy strašili, že příjde o tomto víkendu soudný den a konec světa. Informace oběhly celým internetem. Nakonec se nic nestalo, ale tím, že vyslaly do vesmíru tyto negativní strach plné myšlenky způsobili to, že se dneska aktivoval jejich záměr a ikdyž to není přesný konec světa, došlo opět na Islandu k sopečné činnosti, který vyhnal z Irska i amerického prezidenta Obamu.

  Co z toho vyplývá pro ponaučení ? Lidi přestaňte vysílat vibrace plné negativních myšlenek o konci světa o nějakém božím trestu – zejména náboženští fanatici bible a dogmatici protože si neuvědomujete co můžete tzv. napáchat. Pokud vás bude nejmíň 1 tisíc lidí, to už jsou silné energetické až kvantové vibrace, které skutečně mohou přitáhnout ( zhmotnit ) onu myšlenku a na někde na planetě zemi vyvolat přírodní katastrofu.

  Tak jako existuje skupinová meditace kdy můžete v rámci transascendentální meditace kdy se sejde cca 1 tisíc lidi na 100 tisíc obyvatel daného městečka a začnou meditovat pozitivním způsobem a vysílají myšlenky lásky, míru harmonii, je statisticky dokázáno, že dochází k útlumu negativních vlivů zejména co se týče kriminality ve městě. Bohužel opačně to taky funguje, pokud se sejde tisícovka lidí a začnou hromadně šířit negace, a jejich vibrace způsobí, že se brzy zhmotní jejich záměr.


Leave a Reply