Metoda řízené relaxace v relaxační MP3

Mým posláním v životě je pomáhat lidem při dosahování jejich cílů, řešení problémů a při posilování sebevědomí.

Pro svoje klienty vytvářím relaxační audia.

Zkušenosti posluchačů relaxačních audií najdete zde.

Mnoho lidí se mě ptá, jakým způsobem mohou relaxační audia posílit jejich sebedůvěru a změnit jejich omezující návyky a programy.

Při práci s mými klienty používám techniku řízené relaxace.

Technika řízené relaxace je založena na vědeckém výzkumu fungování mozku.

Nejedná se o hypnózu. Nejedná se o vymývání mozků.

Pokud máte pochybnosti nebo strach, můžete si moje audio poslechnout v bdělém stavu s otevřenýma očima. To, co uslyšíte v bdělém stavu s otevřenýma očima, uslyšíte také v relaxovaném stavu se zavřenýma očima.

Při řízené relaxaci uvolním vaše tělo,  zavedu vás  do Hladiny Alfa. Je to stav, kdy je vaše tělo velmi uvolněné a činnost mozku se zpomalí na frekvenci 7- 14 herců.

Vědecký výzkum ukázal, že je to stav, kdy můžeme účinně komunikovat s naším podvědomím a měnit programy v podvědomí, které nás omezují.

Programy, které ovlivňují naše chování, se vytvářejí a ukládají do podvědomí do 14 let našeho věku. Pokud si např. do 14 let našeho života vytvoříme program nízkého sebevědomí, tento omezující program nás provází celý život, dokud se nenaučíme vstupovat do hladiny alfa a dokud si nevytvoříme pro nás prospěšný program.

Chodila jsem 10 let na kurzy, kde lektoři učili účastníky kurzu, jak vstupovat do hladiny alfa. Tyto techniky jsou velmi náročné na soustředění, a proto jsem vytvořila techniku řízená relaxace, kterou používám v relaxačních audiích.

Tato technika je velmi účinná a nenáročná na soustředění. Zde si můžete přečíst úspěchy mých klientů.

Tyto relaxační audia Vám nahradí drahé kurzy osobního rozvoje, díky kterým se můžete pár dní cítíte lépe, ale za pár dní vás zase přemohou staré omezují programy ve vaší hlavě.

Pro své klienty vytvářím také audia na míru, pokud máte specifický problém se kterým si nevíte rady, napište mi.

Přeji Vám mnoho úspěchů ve vašem seberozvoji.

Marie Michaličková
Kouč osobního růstu

Pridat.eu

One Comment to “Metoda řízené relaxace v relaxační MP3”

  1. Hana Skácelíková 7 března 2011 at 8.01 #

    Dobrý den, moje situace je asi taková.
    Jelikož byl manžel těžce nemocný, zůstala jsem s ním doma.Po jeho smrti mě nevzali zpět do práce protože jsem nemohla chodit kvůli dítěti na dvě směny
    Zůstala mi hypotéka.Práci nemůžu sehnat, můj starší syn je bez práce.Můj problém je v tom, že mám strach co bude dál, pokud práci neseženu.Zvlášť , když se chystá ta důchodová reforma, která mi ještě to málo zmenší.
    samozřejmě se snažím myslet pozitivně, denně si předříkávám pozitivní afirmace, vkládám do nich i dobré pocity.ovšem myslím si, že je to stejně běh na delší trať.Připadne mi to potom, že jde na mě tlak tím, že ta finanční situace je nyní ve fázy bodu mrazu a pokud se nestane to, že najdeme práci, přivede mě to do větších problémů.Samozřejmě vím, že tak uvažovat nemám, že na co myslím si přitahuji atd…Je mi 52 let a mám v podvědomí stále dost těch negativních myšlenek a zvyků z minulosti.I když se člověk snaží, vylézají na povrch.Děkuji za vyslyšení Skácelíková Hana


Leave a Reply