Jak udělat z roku 2011 nejlepší rok Vašeho života

Chtěla bych Vám popřát úspěšné vkročení do Nového roku, ať je pro Vás tento rok ještě lepší než byl ten předcházející, hodně zdraví a úspěchů ve všech oblastech života.

Pokud se zajímáte o to, jak udělat z roku 2011 nejlepší rok Vašeho života, přečtěte si tento článek.

Znáte to přísloví: Jestli budete dělat to, co jste dělali vždycky, budete dostávat to, co jste dostávali vždycky?“

Většina lidí si na Nový rok nikdy nenapíše svoje cíle, plány a strategie na nadcházející rok a potom se diví, že v jejich životě k žádné změně nedošlo.

Většina lidí věnuje delší dobu plánování svoji dovolené nežli plánování svého života.

Nebuďte jako většina lidí.

Vezměte si list papíru a naplánujte si první den v roce, jak bude vypadat Váš nadcházející rok.

 • Jak bude vypadat Vaše zdraví v roce 2011?
 • Co uděláte pro svoje zdraví? Jakým sportovním aktivitám se budete věnovat?
 • Chcete zhubnout?
 • Které knížky o osobním rozvoji si v roce 2011 přečtete?
 • Doporučuji Vám si přečíst každý měsíc alespoň 1 knihu o osobním rozvoji.
 • Co uděláte pro rozmnožení vašich aktivních a pasivních příjmů?
 • Chcete splatit v tomto roce nějaké dluhy a půjčky?
 • Jaký budete mít v tomto roce vztah se sebou a s Vašimi nejbližšími?

Mezi nejdůležitější faktory Vašeho úspěchu bude v roce 2011 bude patřit sebekázeň a víra v to, že dokážete Vaše cíle uskutečnit.

Sebekázeň znamená – udělám každý den krok k tomu, abych se přiblížil/a svému cíli.

Najděte si parťáka, který chce také v roce 2011 pracovat na splnění cílů, a navzájem se kontrolujte, zda se přibližujete k plnění vašich cílů.

Jeden malý úspěch každý den dá dohromady za rok 365 malých úspěchů a ty se rovnají velkému pokroku.

Mnoho úspěchů ve Vašem rozvoji Vám přeje

Marie Michaličková
Kouč osobního rozvoje

P.S. Napište mi do komentáře alespoň jeden Váš cíl na rok 2011. Inspirujte ostatní…

Pridat.eu

7 komentářů to “Jak udělat z roku 2011 nejlepší rok Vašeho života”

 1. Michal David 1 ledna 2011 at 11.21 #

  najdu si perspektivní zaměstnání které mě bude bavit a budu v něm šťastný, vlastní bydlení ve kterém se budu cítit šťastný a budu mít klid…. a spoustu dalších věcí, ale nechám si pro sebe. Přeji všem šťastný nový rok, hlavně zdraví, to je základ, štěstí, lásky, celkových úspěchů vám přeje Michal

 2. miksikova 1 ledna 2011 at 11.53 #

  Dobrý den,
  přeji všem hodně,zdraví,pevné nervy a hodně inspirace do nového roku 2011 a já určitě rozběhnu konzultační a cestovní agenturu Lázně na netu,která je velmi dobrá,ale potřebuje více podpory a klientů a také se více bude rozvíjet zatocmesobezitou.com web,který je zaměřen na pomoc dětem s léčením obezity,moc se na to těším:)).Věřme a pomáhejme si a bude super nám všem.Jen si stačí správně přát a jít za svým cílem.

 3. Štěpánka 1 ledna 2011 at 12.34 #

  Zdravím všechny příznivce těchto stránek 🙂 Naše rodina se dostala vlivem mnoha událostí do finančních potíží, ale řešíme to následovně: prodáváme dům, následně doplatíme zamluvený byt blíže krajskému městu, ve kterém jsem si našla zaměstnání, své podnikání si nechám jako vedlejší činnost, protože je to můj koníček. Z peněz, které nám zbydou, doplatíme dluhy a začneme znovu, od začátku – a moje velké předsevzetí? Ohlídat si finance. Aby příjmy byly VŽDYCKY vyšší než výdaje. Dá to práci, ale věřím, že to zvládnu, když budu na sebe tvrdá a opravdu se ohlídám. Přeji všem lásku, štěstí a smích – ostatní už půjde snáz a rok bude lepší než ty předešlé, protože i malým rozhodnutím můžeme změnit hodně. Štěpánka

 4. Pavel Orde Wingate 1 ledna 2011 at 13.21 #

  Přejdu na nové myšlenkové vzorce. Vypracuji se ve zvoleném oboru a firmě mezi 20% nejlepších obchodníků. Vyrovnám finanční závazky. Skončí problémy se sebevědomím.

 5. Hanka 2 ledna 2011 at 13.41 #

  Velké předsevzetí dodržet předsevzetí z minulého roku, dodržovat denní pracovní plán a postoupit na vyšší pozici v podnikání, dosahovat příjmů nad 100000 a být spokojení. Všem z vás přeji spokojenost a zdraví. Děkuji za inspiraci všem 🙂 .

 6. Pavel M. 3 ledna 2011 at 13.21 #

  Též všem přeji,aby se jim splnili jijich sny i cíle, veřejné i tajné!

  Cíle jsou pravidelné a nezáleží jaký je rok, je to jen datum 🙂 Cílem je dát správné priority mým několika podnikáním, žít aspon částečně zdraví životní styl, věnovat zábavě stejné množství času jako práci,aby se život žil naplno!!!
  A v krátkém časovém horizontu od úplného začátečníka se dostat do pokrové elity v ČR 🙂 Chci si vyzkoušet, zda to dokážu 🙂

 7. Zounek František 21 února 2011 at 16.39 #

  Vážená paní Michaličková.
  Máte báječné nápady a už jenom sledovat Vás na Vašich stránkách musí každého povzbudit.Když chodím o berlích,s Vámi,jako bych to zvládal bez nich a tím se zařadím mezi normální chodce!Povzbuzujete každým slovem,každým námětem.Pokračujte tak dál,uděláte pro lidi strašně moc,ale musí se také vyladit na Vaši krásnou a poučnou frekvenci.Už Tyrš kdysi řekl:
  . . . kam svět se hne,tam se síla napře!Vaše práce pro nevidomé je úžasná.Stačí,Vás poslechnout a najednou je vidět o větší kus dál!
  Jste krásná ve své velikosti.
  Zounek


Leave a Reply