Chcete být úspěšní v MLM marketingu?

Jste součástí MLM marketingového systému a nedaří se Vám? Voláte lidem a Ti se s Vámi nechtějí osobně ani setkat, natož navštívit prezentaci?  Vaši zaregistrovaní lidé Vám nenakupují? Vaše skupina není aktivní? Nevíte, kde máte hledat vaše prospekty? Nechcete otravovat vaši rodinu a přátele? Jste stydliví a bojíte se odmítnutí?

Ale přesto máte stále velké sny a rádi byste uspěli v MLM marketingu?

Potom máte jedinou možnost…..

Staňte se vůdcem. Jediní lidé, kteří kdy vydělají peníze v síťovém marketingu, jsou vůdci. Lidé totiž nejdou do byznysu kvůli vynikajícím výrobkům, ani kvůli vynikajícím systémům. Lidé se přidávají do MLM kvůli Vám, protože na vás spoléhají, že je naučíte vydělávat peníze. Lidé následují lidi, ne společnosti. Získejte dostatek znalostí, abyste mohli učit ostatní. Neustále se vzdělávejte v osobním rozvoji, čtěte knihy a choďte na kurzy osobního rozvoje. Ale hlavně studujte lidi. Ti nejúspěšnější lidi v síťovém marketingu, jsou ti, co si dají tu námahu zjistit, co lidi motivuje. Síťový marketing je o vytváření vztahů, nejde tady o prodej. Naslouchejte vašim lidem, zjistěte, kdy mají narozeniny, jaké mají záliby, kam by chtěli jet na dovolenou. Důvod, proč máte 2 uši a jen jedna ústa je, že byste měli dvakrát tolik naslouchat jako mluvit.

Většina lidí nemá rádo, když se jim něco prodává nebo vnucuje. Ale lidi rádi nakupují.  Nenabízejte jim výrobky, ale vaši obchodní příležitost a nabídněte jim sebe jako vůdce.

Pro více informací, jak vyřešit váš problém v MLM, kontaktujte mě přes email marie@pasivnipenize.cz

Pridat.eu

4 komentáře to “Chcete být úspěšní v MLM marketingu?”

 1. Pavel Martínek 17 května 2010 at 19.20 #

  Ahoj, náhodou sem se dostal na tvé stránky
  http://www.pasivnipenize.cz

  Líbí se mi tvé krátké a pravdivé články, jelikož mně živí MLM velmi mě zaujal článek
  Chcete být úspěšní v MLM marketingu?
  Trochu jiný názor než se kterým se setkávám, ale přitom velmi pravdivý!

  Takže děkuji a budu se, určitě nejen já, těšit na další!
  Pavel Martínek
  http://www.parfemista.cz

 2. miksikova 3 ledna 2011 at 14.08 #

  Dobrý den,
  velmi pravdivé,měla jsem možnost být součástí,pořád ještě jsem dvou společností MLM,ale každá má jiný přístup.Je pravdou,že za člověkem,který Vás neispiruje k rozhodnutí nikdo nepůjde. Já mluvím pravdu,zkušenosti,které mám a lidé se mnou spolupracovat chtějí,protože jim je v mojí společnosti dobře.Zkuste to jako já a budete v pohodě.Ale je to o změně myšlení,nejsem si jistá kdo to řekl,ale bohatství není stav to je postoj k životu,když budete mít bohatý postoj k lidem budete s nimi nejen mluvit,ale být nadšení z jejich společnosti a na prodej myslet až jako v poslední řadě,bude se Vám dařit.Krásný nový rok. Je důležité mít další příjem,protože nikdo za Vás nic ani neudělá ani nezaplatí.Jen můžete mít více kolegů,přátel za kterými je možné zajít když Vám není úplně dobře a to je to největší bohatství když víte že nejste sami.

 3. Žaneta Hanusová 27 března 2011 at 12.25 #

  Dobrý den,
  taky jsem si oblíbila MLM systémy.Nejenže si vydělám,ale práci můžu dělat na PC,což je pro mě jediná možnost,protože jsem doma s dítětem.
  Kdo vytrvá,přes počáteční potíže,nemůže nikdy litovat.
  Kdo chce změnit svůj život,MLM je jedna z možností.
  Přeji všem hezký den,Žaneta

 4. vlada 11 dubna 2011 at 21.38 #

  Myslím, že MLM systém je nápad století. V pozitivním smyslu pochopitelně. Zkracuje se distribuční řetězec, zboží se k zákazníkům dostává „rychleji“ může být i lacinější. Ale hlavně. Dostává se k zákazníkům pomocí osobního doporučení od lidí, kteří jsou s ním spokojení. Nemůže to být nějaké šméčko. Teda alespoň já to tak vidím. Nikdy bych nedoporučil někomu něco, s čím nejsem spokojený. Ani nepříteli ne. Hezký den všem.


Leave a Reply